19 травня в ОПОРНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ «БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ у межах відзначення Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу було проведено тематичні заходи, щоб згадати важливу дату в історії України та одного з її корінних народів – кримських татар.
Ця дата – 18 травня – про те, що сталося багато років тому, і чому так важливо пам’ятати про це сьогодні. Учні ознайомилися з трагічними сторінками історії кримських татар, дізналися про події 1944 року та їхні наслідки для людей. Під час заходу школярі переглядали тематичні ілюстрації та обговорювали важливість збереження історичної пам’яті. Особливу увагу було приділено вихованню поваги до прав людини, толерантності та любові до рідної землі.












