Щороку на початку весни ми відзначаємо прекрасне свято усіх жінок. Яке символізується з красою, ніжністю, жіночністю. Пропонуємо усім взяти участь у голосуванні фотоконкурсу.
З 5 по 8 березня у школі проходить фотоконкурс «Міс україночка».
Правила голосування:
- голосувати можна тільки за одного учасника.
- для голосування використовувати мобільний інтернет.
Переможницею фотоконкурсу «Міс україночка» стала учениця 7-в класу Боєва Вікторія, вітаємо з перемогою!
Этот текст виден до тех пор, пока в галерее не появится первая запись.
Этот текст можно настроить в «Параметры редактирования» >>> «Параметры просмотра галереи» >>> «Этот текст виден до тех пор, пока в галерее не появится первая запись»
Этот текст виден до тех пор, пока в галерее не появится первая запись.
Этот текст можно настроить в «Параметры редактирования» >>> «Параметры просмотра галереи» >>> «Этот текст виден до тех пор, пока в галерее не появится первая запись»















