Разом із учнями 4-А класу провели кулінарний майстер-клас для дітей на тему «Столовий етикет. Сервування столу»
Малеча вчилась столовому етикету, раділа кожному моменту в дружній атмосфері Це були не просто розваги, а корисний досвід, що допомагає дітям розвиватись і вірити у свої можливості.
Підтримуючи дітей сьогодні — ми формуємо їхнє щасливе завтра.
Саме тому продовжуємо бути поруч і створювати для них світлі можливості.
Оцените статью, пожалуйста)
[Всего: 0 Средняя оценка: 0]






