Свято «Ліцейські лаври» — номінація «Наставник»

Номінація «Наставник» стала щирою подякою педагогам і працівникам ліцею за їхню невтомну працю, професіоналізм та відданість своїй справі.

Під час урочистостей було нагороджено всіх учителів та працівників ОЗ БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ за якісну підготовку учнів та вагомий внесок у їхні численні перемоги й досягнення.

Саме завдяки підтримці наставників ліцеїсти здобували високі результати у науці, творчості, спорті, конкурсах та олімпіадах різних рівнів. Учителі щодня допомагають учням розкривати таланти, вірити у власні сили та впевнено крокувати до успіху. Ця нагорода стала символом вдячності за мудрість, терпіння, натхнення та любов, які педагоги дарують своїм вихованцям. Щира подяка, шана та низький уклін педагогам!

Оцените статью, пожалуйста)
[Всего: 0 Средняя оценка: 0]
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: