Сьогодні у нашій школі розпочався «Тиждень здорового харчування», який триватиме з 11 по 15 травня за розпорядженням обласного департаменту освіти. Старт тижня ознаменувався роботою лекторської групи, де метою було інформування учнів про важливість збалансованого раціону та формування корисних харчових звичок.
Така просвітницька діяльність допомагає кожній дитині усвідомити, що здоров’я починається зі свідомого вибору продуктів харчування. Долучайтеся до наших заходів та обирайте здоров’я щодня!

Оцените статью, пожалуйста)
[Всего: 0 Средняя оценка: 0]
