Мета тижня: ознайомити учнів зі складовими компонентами їжі, з поняттям про корисну їжу і її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я дорослих і дітей, з основами культури харчування, з традиціями харчування.
Сьогодні для учнів 3-4 класів було проведено цікаві заходи, а саме:
3- Б клас Урок — гра( вікторина) » Стежинами здоров’я» Класний керівник Саакова Олена Миколаївна
3-А клас Квест-експедиція з елементами гри: «Таємниці здорового кошика: ми є те, що ми їмо» Класний керівник Вачева Вікторія Валеріївна
4 -А клас Вікторина «Фастфуд — швидка радість чи повільна шкода?» Класний керівник Вовченко Кірана Миколаївна
4-Б клас Інтерактивна гра «Академія суперфудів» Класний керівник Шинкар Людмила Анатоліївна
Наша ціль виховувати відповідальність за власне здоров’я, естетичний смак.






